kuriuos gali žaisti visi ir suaugę ir vaikai ir mergaitės. Suaugusieji labiausiai mėgsta Mahjong dar kitaip Ma džiongo žaidimus, Vaikai mėgsta lavinančius o mergaitės puzzle žaidimus. Benriukai ras puikių žaidimų apie karą kur reikia sukurti savo strategiją. Visi loginiai žaidimai yra puikiai vertinami pasaulyje. Loginius žaidimus žaidžia ir mėgsta gausybė žmonių, nepraleiskite progos ir Jūs sužaisti šiuos protinguosius žaidimus.

Burbuliukai

Loginiai žaidimai apie burbuliukus. Žaidimas reikalaujantis loginio mastymo. Atlikite protingus kamuoliukų burbuliukų ėjimus.

 

Žaisk Candy Mach

Žaidimas " Candy match ". Sunaikinkite vienodos spalvos saldainius. Tempkite ir stenkitės kuo greičiau sunaikinti 3 ir daugiau tos spalvos saldainiukus.

 

Sujunk Grandinę

 

Kinų Drakonas

Surask Žuvytę

 

Žaislų Mahjong

 

Spalvų Kvadratai

 

Žaidimas Saldainiai

Žaidimas Sunaikink Saldainius. Loginis žaidimas tiems kam patinka tokio tipo žaidimai.

Mahjong Pavasarį

 

Ledinės Kaladėlės

 

Gausybė Kortelių

 

Kamuoliukai

Priešo Strategija

 

Apgink Nekropolį

 

FurEyes Puolimas

 

Mano Teritorija

Mahjong Kortelės

 

Nusikaltimas

 

Merginų Kambarys

 

Slaptas Kambarys

Kinų Mahjong

 

Džiunglių Gyvūnai

 

Sujunk Du

 

Undinės Istorija

Šuniuko Pietūs

 

Vikingų Laivas

 

Raudoni Burbulai

 

Spalvoti Drugeliai

Jūros Dugne

 

Gražus Miestas

 

Super Atostogos

 

Paslaptinga Knyga

Pasirinkite jums patinkantį loginį žaidimą, surinkite kuo daugiau taškų ir aplenkite savo draugus. Vestuvių planuotojos darbas tikrai nelengvas todėl žaiskite šį ir kitus žaidimus nemokamai. Loginiai žaidimai apima pačius populiariausius žaidimus, kurie yra susieti su strateginiu mąstymų. Strateginiai žaidimai apima labai plačia sritį nuo planavimo kaip užauginti pelningą ūkį, suplanuoti ir nugabenti krovinį ar net karo žaidimus. Strateginiai žaidimai atitiks kiekvieno žaidėjo poreikius, tad šioje kategorijoje tikrai rasite mėgstamiausius žaidimus.

 

Žaidimai mergaitėms su Barbėmis
 

 

Additional information