Mahjong žaidimai –  šioje svetainėje populiariausi ir įdomiausi Mahjong žaidimai. Šių žaidimų kategorija neatsiejama nuo loginių žaidimų. Jei Jums patinka naudingai praleisti laiką, pasinaudokite proga ir išmėginkite Mahjong kategorijos žaidimus. Šie žaidimai lavina ne tik mastymą, bet ir sutrumpina reakcijos laiką, priverčia strategiškai mąstyti ir nuspėti vieną žingsnį į priekį.

Laisvasis mahjong

Žaidimas - Laisvasis mahjong. Šis kaladėlių žaidimas yra labai įdomus ir linksmas. Sudomins visus vaikus, kurie mėgsta žaisti įvairiausius nemokamus mahjong žaidimus internete su savo draugais. Žaidimo laisvasis mahjong pagrindinis tikslas: pasitelkus į pagalbą tik kompiuterinę pelę, kuo greičiau surasti ir sunaikinti po dvi vienodas kaladėles, už kurias Jūs gausite taškų.
 

Kiniečių Mahjong

 

Kinų Mahjong

 

Mahjong Pavasarį

Sujunk Du

 

Mahjong Testai

Žaidimas Mahjongo testai. Šis testo žaidimas yra visiškai nemokamas. Skirtas visiems įdomių, šaunių ir spalvingų žaidimų mėgėjams vaikams, kurie dažnai žaidžia įvairiausius Mahjong žaidimus internete. Visas šis smagus žaidimas valdomas labai paprastai ir nesudėtingai, kiekvienam žaidėjui prireiks tik kompiuterio pelės pagalbos. Žaidimą žaisti pradėsite nuspaudę mygtuką PLAY.
 

Simpsono Mahjong

loginis žaidimas kuriame turite nepaprastą užduotį sunaikinti visus vienodus Simpsono šeimos paveiksliukus. Madžiongo žaidime rasite ir Lizą ir Houmerį ir vikruolį bartą.
 

Mahjong Miestelis

 žaidimas labai smagus, šaunus ir įdomus. Jis tiks ir patiks visiems vaikams, kurie mėgsta žaisti įvairiausius mahjong žaidimus internete. Žaidimas yra visiškai nemokamas ir patiks visiems žaidėjams. Mahjongo miestelio pagrindinis tikslas: kuo greičiau surasti kaladėles su vienodais paveikslėliais ir pasitelkus kompiuterio pelytės pagalba jas sunaikinti.

Karališkas mahjong

Karališkas mahjong. Tai be galo smagus, įdomus ir įtraukiantis žaidimas, kuris yra skirtas visiems vaikams. Jis yra visiškai nemokamas. Žaidimą pradėsite nuspaudę mygtuką PLAY NOW. Kiekvienam žaidėjui reikės pasistengti kuo greičiau surasti ir sunaikinti visas identiškas kaladėles esančias ekrane. Už kiekvieną sunaikintą kaladėlių porą gausite taškų, jie padės pagerinti žaidimo rezultatą ir pasiekti kitą, sudėtingesnį, žaidimo karališkas mahjong, kambarį.
 

Mahjong Kortelės

 

Mahjong Animacija

Animacinis mahjong. Žaisti žaidimą pradėsite nuspaudę PLAY mygtuką. Šis žaidimas be galo spalvingas ir nuotaikingas, patiks visiems dideliems ir mažiems vaikams, tiems, kurie mėgsta įvairius mahjong žaidimus. Jis sudomins dar ir dėl to, kad yra visiškai nemokamas. Žaidimo animacinis mahjong pagrindinis tikslas: per tam tikrą laiką surasti po dvi, vienodus paveikslėlius turinčias, kaladėles ir jas sunaikinti.
 

Širdelė Ir Mahjong

Žaidimo pradžioje darykite taip kaip rodo pagalbininkas, o jei nenorite pagalbos spauskite SKIP TUTORIAL. Nepamirškite, kad Jums reikia paskubėti, nes kiekvienam žaidimo lygiui yra skirtas tam tikras laiko limitas. Kai pereisite lygį turėsite tris pasirinkimus. Pasirinkę pirmą paveikslėlį galėsite nukeliauti į žemėlapį ir pasirinkti kitą žaidimo lygį. Pasirinkę antrą paveikslėlį pakartosite tą patį žaidimą,

Vienodos Kortelės

Pasirenkame žaidimo lygį. Jums reikia sujungti du vienodus paveikslėlius, bet negalite viršyti trijų linijų limito. Kiekvienam žaidimo lygiui skiriamas tam tikras laiko tarpas. Jei neberandate galimo ėjimo paspauskite ant padidinimo stiklo ir jis jums parodys ką daryti. Jei paspausite ant dviejų susikryžiavusių rodyklių visos kortelės išsimaišys.
 

Žaliasis Mahjong

Žaliasis mahjong. Žaidimas smagus ir be galo įdomus bei įtraukiantis mahjong žaidimas yra skirtas visiems žaidėjams, kurie mėgsta žaisti internete įvairiausius nemokamus kaladėlių žaidimus. Žaidimas pradedamas nuspaudus mygtuką PLAY. Visas šis žaidimas yra valdomas tik su kompiuterio pelės pagalba. Jo užduotis: tarp daugybės žalių kaladėlių surasti dvi vienodas ir panaudoti kuo mažiau ėjimų.
 

Kinų Drakonas

Žaidimą žaisite naudodamiesi kairiuoju pelės klavišu. Iš spalvų gausos ir margumynų Jums reikia surasti dvi vienodas korteles ir jas sujungti. Nepamirškite, kad jei kortelės ilgosios sieneles arba ilgoji ir trumpoji sienelės yra užremtos, tokios kortelės nepajudinsite iš vietos. Jei nerandate dviejų vienodų kortelių spauskite HINT ir jis jums parodys. Tai Jums kainuos 100 taškų. Galite ir išmaišyti korteles paspaudus SHUFFLE, bettai jums kainuos 300 taškų.
 

Mėnulio Kortos

Sujunkite dvi vienodas korteles, tada jos išnyks, o Jums atsivers gausybė kitų kortelių. Tokiu būdu suporuokite visas korteles. Žaidimo viršuje Jums yra duodamos kortos pagalbininkės, kurių pagalba Jums bus lengviau surasti kitą tokią pat kortą. Paskubėkite, nes šiam žaidimui yra limituotas laikas. Jei reikia pagalbos galite paspausti HINT ir jis jums parodys dvi vienodas korteles.

Soniko Mahjong

Soniko mahjong. Žaidimas yra be galo šaunus, įdomus ir spalvingas. Sudomins ir įtrauks visus didelius ir mažus vaikus, tuos, kurie labai mėgsta žaisti įvairiausius mahjong žaidimus internete. Kiekvieno žaidėjo pagrindinė užduotis šiame žaidime bus: kuo greičiau surasti ir kuo greičiau sunaikinti visas, po dvi vienodas, kaladėles, už jas gausite nemažai taškų, kurie padės pasiekti geriausią rezultatą žaidime.
 

Žaislų Mahjong

 

Mahjong Mergaitė

 

Muzikos Mahjong

 Tai puikus, įdomus ir linksmas žaidimas, skirtas visiems dideliems ir mažiems vaikams. Žaidimas yra visiškai nemokamas ir sudomins visus mahjong žaidimų mėgėjus. Visas žaidimas yra valdomas tik su kompiuterio pelės pagalba, o pradėsite jį žaisti nuspaudę PLAY mygtuką. Kiekvieno žaidėjo užduotis bus: per penkias minutes surasti ir sunaikinti visas kaladėles su skirtingais paveikslėliais.
             

Dėliodami Mahjong kaladėles galėsite sukoncentruoti dėmesį ir pamiršti kitus rūpesčius, taip atgaudami jėgas. Mahjong žaidimai vaikams yra net rekomenduojami, kaip dėmesio sukoncentravimą skatinantys žaidimai.  Žinoma nereikėtų piktnaudžiauti tėvams ir prižiūrėti mažuosius žaidėjus prie kompiuterių ekranų. Mahjong žaidimai turi gilią priešistorę ir yra kilę iš Kinijos, todėl populiariausiu laikomas kinietiškas Mahjong. Šiame žaidime reikia sujungti dvi vienodas kortelesbei būtina stebėti kortelių susisluoksniavimą.

 

Žaidimai mergaitėms su Barbėmis
 

 

Additional information