Suraskite pačius populiariausius Roblox žaidimus mūsų portale. Zaidimai.lt tikslas palyginti ir pasiūlyti Jums pačius populiariausius ir žaidžiamus Roblox žaidimus. Šiuo metu didelio dėmesio sulaukiantys žaidimai, pramogos ir kaip veikia ši platforma. Kaip parsisiųsti programą.

Kaip veikia Roblox platforma

Ši platforma įkurta 2005 metais. Kaip skelbia kūrėjai tai socialinis tinklas, kurio pagrindinė užduotis suvienyti žaidėjus ir žaidimų kūrėjus į vieną vietą. Jie sukuria sąlygas kiekvienam išreikšti savo fantazijas per žaidimus. Suteikia visus reikiamus įrankius, 3D patirtį, tik tam, kad būtų sukurta globali vieninga žaidėjų grupė. Prisijugti prie programos Roblox.

Žaidimų kūrėjai

Roblox platforma yra globalus tinklas, kuris turi daugiau kaip du milijonus žaidimų kūrėjų. Tarp jų gali būti ir tu. Visi žaidimai kuriuos sutiksite šiame socialiniame tinkle yra sukurti pačių žaidėjų. Čia atsiskleidžia žaidėjų fantazija, jie sukuria tai ką mato vaizduotėje. Kūrėjai sukuria nuo lenktynių, mados, modelių iki gyvūnų prižiūrėjimo žaidimus.

Populiarūs žaidimai šuo metu

Šiuo metu patys populiariausi žaidimai “Adopt me Tropical”, “Bloxburg”, “Wizard Simulator”, “Royal High” ir tūkstančiai kitų žaidimų.

Adopt me Tropical” žaidime Jums reikia prižiūrėti kiaušinius, kaip savo vaikus iš kurių netrukus išsiris mažas augintinis.Naujas augintis taps Jūsų šeimos dalimi. Eikite į gyvūnų parduotuves, pirkite smulkmenas, kurkite gyvūnų namus. Tai virtualus gyvūnų auginio žaidimas tuo pačiu tai puiki galimybė kurti gyvūnų pasaulį Roblox platformoje kartu su draugais.

 

Bloxburg” žaidimas tai socialinis žaidimas, kuriame reikia sukurti savo nepakartojamą namą, įsigyti nerealias transporto priemones. Jūs dirbate su žmonėmis ir kuriate bendrą Bloxburgo miestą. Kiekvienas Jūsų žingsnis yra labai svarbus miesto gyventojams nes Jūs esate šios strategijos dalis. Bloxbur gyventojai ir kūrėjai mėgaujasi malonumais kaip ir įprasti gyventojai, susitikite su draugais mieste tik šį kartą virtualiame mieste Bloxburge.

 

Wizard Simulator tai vienas iš daugiausiai uždirbančių žaidimų šiuo metu. Žaidimo tikslas atrakinkite kuo daugiau papildomų prizų ir būkite patys stipriausi Wizard šalyje. Savo užduočių kelyje suraskite paslaptingas dovanas ir kaupkite jas tam, kad būtumėte stiprūs. Rinkite galias kaupkite jėgas ir kurkite tvirtoves nes žaidimo epizoduose Jūsų laukia nenugalimi bosai ir priešai. Kai tik nugalėsi priešininką pasiimk kas tau priklauso ir tęskite kelionę toliau.

Royale High tai dar vienas magiškas žaidimas. Įsivaizduokite, kad nebeturite telefonų ir Jums reikia susisiekti su savo draugais. Panaudokite magiškas technologijas bendravimui su draugais. Čia Jūs turite galimybę nuspalvinti savo išmanų telefoną, aplankykite oazes naudodami savo galias. Taip pat puiki galimybė atskleisti savo dizainerės įgūdžius nes čia reikia kurti stilių ir interjerą. Puikaus dizaino žaidimas vaikams.

Strateginiai žaidimai

Blox Piece, Emergency Response, Jailbreak ir kiti strateginiai žaidimai, kurie tikrai sukaustys Jūsų dėmesį.

Emergency Response” žaidimas tai laisvas gelbėtojų pasaulis, kuriame Jūs pasitelkiate savo fantaziją ir gelbėjate žmones nuo pavojų. Jūs žaidžiate kaip civilis žmogus taip pat Jūs galite pavirsti į policininką kuris kovoja su nusikaltėliais ir gelbėja miestą nuo kriminalinio pasaulio. Nenustebk jei galėsi pabūti ir miesto šerifu ar netgi gaisrininku. Gesinkite gaisrus mieste ar už jo. Visi šie herojai dirba Mergency Response žaidime.

 

Žaidimas “Blox Piece” – tai dar vienas nuotykių žaidimas kuriame esate savitame pasaulyje. Jūs plaukiate okeanu ir kovojate su demonais. Tikslas sutvirtėti ir būti pačiu stipriausiu kovojant su šmėklomis ir demonais.

Komentuoti žaidimą: